3D Hologram pre Vašu kaviareň, reštauráciu alebo bar

Zaujmite svojich zákazníkov s Vašim vlastným 3D hologramom (HYPERVSN SmartV Solo a HYPERVSN SmartV Wall) a odlíšte sa od konkurencie

Kaviareň, reštaurácia alebo bar

Vlastníte reštauráciu, bar či kaviareň a chceli by ste oživiť svoje priestory alebo upútať zákazníkov moderným spôsobom? Dotvorte dizajn Vášho podniku a zaujmite už na prvý pohľad, vďaka 3D hologramu (HYPERVSN SmartV Solo a HYPERVSN SmartV Wall).

Nezáväzná ponuka

Vaša kaviareň, reštaurácia alebo bar

Vlastníte reštauráciu, bar či kaviareň a chceli by ste oživiť svoje priestory alebo upútať zákazníkov moderným spôsobom? Dotvorte dizajn Vášho podniku a zaujmite už na prvý pohľad, vďaka 3D hologramu.

Vhodné ako propagácia

        PRODUKTOV

        DENNÝCH PONUK

        ZNAČKY

        EVENTOV

Zvýšenie predaja

Zvýšte predaj pomocou interaktívnych holografických animácií Vašej ponuky. Propagujte svoje menu pôsobivým vizuálnym spôsobom, ktorý priťahuje pozornosť.

Zvýšenie predaja

Zvýšte predaj pomocou interaktívnych holografických animácií vašej ponuky. Propagujte svoje menu pôsobivým vizuálnym spôsobom, ktorý priťahuje pozornosť.

1x zariadenie 56cm, 1x konštrukcia

Propagácia produktu

Informujte o svojich produktoch pomocou originálnych 3D holografických animácií, vytvorených Vám na mieru. Vytvoríme vám jedinečnú vizualizáciu produktu či Vášho menu, ktorá nadchne každého zákazníka.

Propagácia produktu

Informujte o svojich produktoch pomocou originálnych 3D holografických animácií, vytvorených Vám na mieru. Vytvoríme Vám jedinečnú vizualizáciu produktu či vášho menu, ktorá nadchne každého zákazníka.

1x zariadenie 75cm, 1x konštrukcia, 1x kryt

Zaujatie zákazníka

Inovatívnym riešením sa odlíšite od konkurenice, vďaka 3D holografickej animácií upútate aj potenciálnych nových zákazníkov. Urobte WOW efekt a vyvolajte v ľudoch emócie, vďaka ktorým na návštevu u Vás nezabudnú.

Zaujatie zákazníka

Inovatívnym riešením sa odlíšite od konkurencie, vďaka 3D holografickej animácií upútate aj potenciálnych nových zákazníkov. Urobte WOW efekt a vyvolajte v ľuďoch emócie, vďaka ktorým na návštevu u Vás nezabudnú.

1x zariadenie 56cm, 1x konštrukcia

Uvítanie zákazníka

Revolučný spôsob ako privítať zákazníka. Vytvoríme pre Vás originálnu animáciu, ktorá sa postará o nezmazateľný prvý dojem u každého navštevníka.

Uvítanie zákazníka

Revolučný spôsob ako privítať zákazníka. Vytvoríme pre Vás originálnu animáciu, ktorá sa postará o nezmazateľný prvý dojem u každého navštevníka.

5x zariadenie 56cm, 1x wall synchronizácia, 1x konštrukcia

follow us

      

Aký je postup ?

rozpísali sme štandardný postup, ten sa môže líšiť podľa požiadaviek

Krok 1
Záujem

Zaujali sme Vás? Tak ste na správnej ceste ako oživiť svoj branding a zviditeľniť svoju značku.

KROk 2
Kontakt

Nebojte sa nás kontaktovať a dohodneme spolu stretnutie.

Krok 3
Ponuka

Po konzultácii s Vami si prídeme pozrieť Vaše priestory aby sme pripravili návrhy zariadení a animácií šitých presne Vám na mieru.

KROK 4
Inštalácia 

Keď budeme mať všetko dohodnuté, tak náš šikovný tím Vám prinesie a nainštaluje zariadenie.

KROK 5
Prevádzka zariadenia

Už len si užívať jedinečnú 3D holografickú animáciu.

Zaujalo?

Stačí nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu support@norriv.com alebo vyplnením formulára nezáväznej ponuky

Ponuka

Vytvorte nezáväznú ponuku a naši predajcovia Vás budú kontaktovať